Archiwum

PATRYCJA ZUZANNA WIECZOREK

Patrycja Zuzanna WieczorekAbsolwentka Liceum Plastycznego im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej oraz Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Od kwietnia 2008 roku do kwietnia 2011 roku była rysownikiem „Głosu Ziemi Cieszyńskiej”. Obecnie jest fotoreporterem portalu prasowego haloCieszyn.pl.

Fotografia jest jej pasją, którą z powodzeniem wykorzystuje w pracy artystycznej (zdjęcia często są jej pierwszym ogniwem). Zanim spełniła swoje marzenie o lustrzance cyfrowej, pracowała na tanich analogach, zwykłym kompakcie i kultowym już Zenicie. Fotografia jest dla niej naturalnym medium pozwalającym „ocalić od zapomnienia” ulotne chwile, wrażenia, emocje i kolory. Lubi wydobywać z otaczającej ją rzeczywistości to, co na pierwszy rzut oka wydaje się nieciekawe, zbyt pospolite i brzydkie. Interesuje się głównie fotografią portretową i pejzażową, ale nie stroni od makrofotografii i fotoreportażu.

Do CTF-u dołączyła, by rozwijać swoje umiejętności i wiedzę, a także, wraz z innymi fotografami, uczestniczyć w wystawach i plenerach.

__________________________________________________________

Pozostali członkowie CTF >>