Archiwum

RENATA ZIĘBA

Renata ZiębaPochodzi z Gór Świętokrzyskich. Od 1999 roku mieszka na Śląsku, obecnie w Cieszynie. Do CTF-u należy od kwietnia 2011 roku. Jest uczennicą Policealnej Szkoły Zawodowej o kierunku Fototechnika w Gliwicach oraz studiuje na kierunku Animacja Społeczno-Kulturalna z Turystyką Kulturalną, a pracę magisterską pisze na temat „Funkcjonowania rodziny wielopokoleniowej w erze informacji fotograficznej”.

Fotografią zajmuje się już od paru lat, jako amatorka, hobbystka, pasjonatka i obserwatorka tego, co się dzieje wkoło. Do CTF-u trafiła nieprzypadkowo. Zachęciła ją „Wystawa Jednego Zdjęcia”, znajdująca się w oknie Domu Narodowego. Powodem dołączenia do stowarzyszenia było dla niej również to, że może przebywać z osobami, które mają podobne zainteresowania w zakresie fotografii, jak i brać udział w różnych wystawach organizowanych przez CTF. Obecnie pełni funkcję sekretarza zarządu.

Nie ma specjalnej dziedziny fotograficznej, ale często wykonuje ujęcia makro i portrety. Według niej fotograf powinien umieć znaleźć się w różnych dziedzinach fotografii.

Jest poszukiwaczką fotografii, tak jak Edward Weston, a kiedy w wizjerze obserwuje krajobraz, stara się czerpać ze wskazówek Adamsa – wspaniałego fotografa krajobrazu. Fotografia jest dla niej pasją, którą stara się rozwijać, a wolny czas spędza z „przyjacielem” – aparatem lustrzanką.

KONTAKT:
Skype: ziebka3
Gadu-Gadu: 12637520
Tel.: 513 302 754
E-mail: renata.zieba@o2.pl

__________________________________________________________

GALERIA ZDJĘĆ:

__________________________________________________________

Pozostali członkowie CTF >>